Czeki dla Domu Dziecka…

Pomimo tego, iż od wrześniowego spotkania Na Poziomie 308 minęło już sporo czasu, pozytywne efekty naszych wspólnych działań są ciągle widoczne. Jednym z tych niepodważalnie najważniejszych było zebranie kwoty 22 568,30 zł w wyniku kwesty oraz licytacji kamieni!

Bardzo serdecznie dziękujemy za otwarcie serc na potrzeby dzieci z regionu Kopalni w Piławie Górnej.

Oficjalne wręczenie symbolicznych czeków przez przedstawicieli Kompanii Górniczej  dzieciom z Domu Dziecka w Piławie Górnej oraz z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Piławie Dolnej miało miejsce w zeszłym tygodniu. Poinformowano nas, że dzięki naszej pomocy dzieci m.in. pojadą na wycieczkę do Warszawy, otrzymają pomoce dydaktyczne oraz nowe meble.

W imieniu dzieci składamy na ręce Darczyńców szczere podziękowania!

Jednocześnie informujemy, że nasza akcja charytatywna  ciągle trwa, a kolejne podmioty przyłączają się do nas. Już 18 stycznia 2016 r. Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów z Goli Dzierżoniowskiej z udziałem Kompanii Górniczej jako przedstawiciela grupy Polskie Górnictwo Skalne organizuje dla dzieci z Domu Dziecka całodzienną imprezę w hotelu z wieloma atrakcjami. Gorąco zachęcamy do wsparcia tego przedsięwzięcia. Będą potrzebne m.in. upominki i nagrody dla dzieci.

Istnieje również możliwość zakupu symbolicznego ‘SZLACHETNEGO’ KAMIENIA z Kopalni w Piławie Górnej i tym samym wsparcia kolejnych projektów na rzecz dzieci. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą w tym zakresie prosimy o kontakt na maila: olga.kazimierska@kompaniagornicza.pl

Będziemy Państwa na bieżąco informować o kolejnych akcjach charytatywnych.